MPC8241TVR166D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC8241TVR166D
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA
Fitxak:
  • Mezua
MPC8241TVR166Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC8241TVR166D fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3333 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 166MHz
Series MPC82xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak SDRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 166MHz 357-PBGA (25x25)