DSP56F805FV80E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP56F805FV80E
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 144LQFP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
  • Mezua
DSP56F805FV80Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP56F805FV80E fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4363 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20)
Abiadura 80MHz Series 56F8xx
RAM tamaina 2K x 16 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Beste izenak 935309313557 Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 32
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 64KB (32K x 16) FLASH 144-LQFP (20x20)