DSP56F826BU80
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP56F826BU80
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DSP56F826BU80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP56F826BU80 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
Kopurua eskuragarri 4225 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14)
Abiadura 80MHz Series 56F8xx
RAM tamaina 4K x 16 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 64KB (32K x 16) periferikoak POR, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 46 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14) Datuen bihurgailuak -