DSP56F802TA80E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP56F802TA80E
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP
Fitxak:
  • Mezua
DSP56F802TA80Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP56F802TA80E fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4960 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 32-LQFP (7x7)
Abiadura 80MHz Series 56F8xx
RAM tamaina 1K x 16 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 16KB (8K x 16) periferikoak POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 32-LQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 8 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-LQFP (7x7) Datuen bihurgailuak A/D 5x12b