FR02FC10P-R
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FC10P-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR02FC10P-R
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Fitxak: FR02FC10P-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FR02FC10P-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR02FC10P-R fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40181 pcs Datuen fitxa FR02FC10P-R.pdf
Garbi daitekeen No Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series FR02
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 360-2209-2 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000 Steps
Luzera 0.393" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.154" (3.90mm) Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua BCD Complement
Gorputzaren materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ekintza mota Rotary for Tool
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FR02FC10P-S
FR02FC10P-S
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Stockean: 30262 pcs
Deskarga: FR02FC10P-S.pdf
RFQ
FR02FR10P-R
FR02FR10P-R
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Stockean: 23726 pcs
Deskarga: FR02FR10P-R.pdf
RFQ
FR02FC10P
FR02FC10P