FR02FC16P-R
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FC16P-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR02FC16P-R
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Fitxak: FR02FC16P-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
FR02FC16P-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR02FC16P-R fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44140 pcs Datuen fitxa FR02FC16P-R.pdf
Garbi daitekeen No Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series FR02
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 360-2210-2
FR02FC16PR
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 10,000 Steps
Luzera 0.393" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.154" (3.90mm) Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Steps Deskribapen zehatza Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Uneko balorazioa 100mA Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua Hexadecimal Complement
Gorputzaren materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ekintza mota Rotary for Tool
Ekintza maila Flush, Recessed
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FR02FR10P-S
FR02FR10P-S
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Stockean: 27958 pcs
Deskarga: FR02FR10P-S.pdf
RFQ
FR02FC16P
FR02FC16P
fabrikatzaileak: NKK Switches
deskribapena: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V