FR01SR16P
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FR01SR16P
Fabrikatzaileak / Marka: NKK Switches
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Fitxak: FR01SR16P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
FR01SR16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FR01SR16P fabrikatzailea NKK Switches
deskribapena SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24086 pcs Datuen fitxa FR01SR16P.pdf
Garbi daitekeen No Tentsioaren balorazioa 5VDC
Amaiera estiloa PC Pin Series FR01
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 10,000 Steps Luzera 0.393" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.284" (7.21mm)
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 10,000 Steps
Deskribapen zehatza Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary with Knob Actuator 100mA 5VDC Uneko balorazioa 100mA