APTGT75SK120D1G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT75SK120D1G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 110A 357W D1
Fitxak: APTGT75SK120D1G.pdf
  • Mezua
APTGT75SK120D1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT75SK120D1G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 1200V 110A 357W D1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5386 pcs Datuen fitxa APTGT75SK120D1G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Hornitzaileen gailuen paketea D1 Series -
Energia - Max 357W Pakete / kasua D1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea No
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 5345nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 110A 357W Chassis Mount D1 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 4mA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 110A konfigurazioa Single