APTGT75DU120TG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT75DU120TG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP4
Fitxak: 1.APTGT75DU120TG.pdf2.APTGT75DU120TG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
APTGT75DU120TGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT75DU120TG fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT MOD TRENCH DUAL SOURCE SP4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1823 pcs Datuen fitxa 1.APTGT75DU120TG.pdf2.APTGT75DU120TG.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Hornitzaileen gailuen paketea SP4 Series -
Energia - Max 350W Pakete / kasua SP4
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 5.34nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 1200V 100A 350W Chassis Mount SP4 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100A konfigurazioa Dual, Common Source