APTGT75DSK60T3G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT75DSK60T3G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT MOD TRENCH DL BUCK CHOP SP3
Fitxak: 1.APTGT75DSK60T3G.pdf2.APTGT75DSK60T3G.pdf
  • Mezua
APTGT75DSK60T3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT75DSK60T3G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT MOD TRENCH DL BUCK CHOP SP3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6737 pcs Datuen fitxa 1.APTGT75DSK60T3G.pdf2.APTGT75DSK60T3G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 75A
Hornitzaileen gailuen paketea SP3 Series -
Energia - Max 250W Pakete / kasua SP3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 175°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 4.62nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Dual Buck Chopper 600V 100A 250W Chassis Mount SP3 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100A konfigurazioa Dual Buck Chopper