PIC24FJ96GA010-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ96GA010-I/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ96GA010-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
238 pcs
  • Mezua
PIC24FJ96GA010-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ96GA010-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (12x12)
Abiadura 16MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 96KB (32K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 100-TQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 84 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 96KB (32K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b