PIC24FJ96GA006-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ96GA006-I/MR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ96GA006-I/MR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64QFN
Fitxak: 1.PIC24FJ96GA006-I/MR.pdf2.PIC24FJ96GA006-I/MR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
PIC24FJ96GA006-I/MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ96GA006-I/MR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26313 pcs Datuen fitxa 1.PIC24FJ96GA006-I/MR.pdf2.PIC24FJ96GA006-I/MR.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-QFN-EP (9x9)
Abiadura 16MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 96KB (32K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 64-VFQFN Exposed Pad
Beste izenak PIC24FJ96GA006IMR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 53