PIC24FJ96GA008-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC24FJ96GA008-I/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PIC24FJ96GA008-I/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC24FJ96GA008-I/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 80-TQFP (12x12)
Abiadura 16MHz Series PIC® 24F
RAM tamaina 8K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 96KB (32K x 24) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 80-TQFP
Beste izenak PIC24FJ96GA008IPT Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 69
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 96KB (32K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12)