PIC16F54-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F54-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 768B FLASH 18SOIC
Fitxak: 1.PIC16F54-E/SO.pdf2.PIC16F54-E/SO.pdf3.PIC16F54-E/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1302 pcs
  • Mezua
PIC16F54-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F54-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 768B FLASH 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 25 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 768B (512 x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 12 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 18-SOIC Datuen bihurgailuak -