PIC16F527T-I/GZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F527T-I/GZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F527T-I/GZ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20UQFN
Fitxak: 1.PIC16F527T-I/GZ.pdf2.PIC16F527T-I/GZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC16F527T-I/GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F527T-I/GZ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20UQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136095 pcs Datuen fitxa 1.PIC16F527T-I/GZ.pdf2.PIC16F527T-I/GZ.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-UQFN (4x4)
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 68 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.5KB (1K x 12) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-UFQFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 17 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 64 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 20-UQFN (4x4) Datuen bihurgailuak A/D 8x8b