PIC16F527T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F527T-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16F527T-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20QFN
Fitxak: 1.PIC16F527T-I/ML.pdf2.PIC16F527T-I/ML.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC16F527T-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16F527T-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 20QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150291 pcs Datuen fitxa 1.PIC16F527T-I/ML.pdf2.PIC16F527T-I/ML.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-QFN (4x4)
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 68 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.5KB (1K x 12) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 20-VFQFN Exposed Pad
Beste izenak PIC16F527T-I/ML-ND
PIC16F527T-I/MLTR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 17
EEPROM neurria 64 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 20-QFN (4x4)