DSPIC33FJ12MC201-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ12MC201-E/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ12MC201-E/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 12KB FLASH 20SOIC
  • Mezua
DSPIC33FJ12MC201-E/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ12MC201-E/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 12KB FLASH 20SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 15 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 12KB (12K x 8) FLASH 20-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 4x10b