DSPIC33FJ12GP202T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ12GP202T-I/SS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ12GP202T-I/SS
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2100 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ12GP202T-I/SSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ12GP202T-I/SS fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SSOP
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 12KB (12K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 21 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 12KB (12K x 8) FLASH 28-SSOP Datuen bihurgailuak A/D 10x12b