DSPIC33FJ12GP202T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ12GP202T-I/ML Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSPIC33FJ12GP202T-I/ML
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
DSPIC33FJ12GP202T-I/MLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSPIC33FJ12GP202T-I/ML fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-QFN (6x6)
Abiadura 40 MIPs Series dsPIC™ 33F
RAM tamaina 1K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 12KB (12K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-VQFN Exposed Pad
Beste izenak DSPIC33FJ12GP202T-I/MLTR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 21
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 12KB (12K x 8) FLASH 28-QFN (6x6)