AT93C46Y1-10YI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT93C46Y1-10YI-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT93C46Y1-10YI-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8MAP
Fitxak: AT93C46Y1-10YI-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT93C46Y1-10YI-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT93C46Y1-10YI-2.7 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8MAP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3904 pcs Datuen fitxa AT93C46Y1-10YI-2.7.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-MAP (3x4.9)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-VDFN Exposed Pad Beste izenak AT93C46Y1-10YI2.7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) SPI 2MHz 8-MAP (3x4.9) Erlojuaren maiztasuna 2MHz