AT93C46W-10SI-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT93C46W-10SI-2.5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC
Fitxak: AT93C46W-10SI-2.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT93C46W-10SI-2.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT93C46W-10SI-2.5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6472 pcs Datuen fitxa AT93C46W-10SI-2.5.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak AT93C46W10SI2.5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 1Kb (128 x 8, 64 x 16) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8, 64 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 2MHz
Oinarriaren zati kopurua AT93C46
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AT93C46W-10SC
AT93C46W-10SC
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC
Stockean: 5946 pcs
Deskarga: AT93C46W-10SC.pdf
RFQ
AT93C46W-10SI-2.7
AT93C46W-10SI-2.7
Stockean: 4733 pcs
Deskarga: AT93C46W-10SI-2.7.pdf
RFQ
AT93C46W-10SI
AT93C46W-10SI