AT93C56-10PC-2.5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AT93C56-10PC-2.5
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP
Fitxak: AT93C56-10PC-2.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AT93C56-10PC-2.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AT93C56-10PC-2.5 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC EEPROM 2K SPI 2MHZ 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2805 pcs Datuen fitxa AT93C56-10PC-2.5.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak AT93C5610PC2.5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 2Kb (256 x 8, 128 x 16) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8, 128 x 16) SPI 2MHz 8-PDIP Erlojuaren maiztasuna 2MHz