G4020H12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G4020H12B1-RSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4020H12B1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM TACH 12VDC
Fitxak: 1.G4020H12B1-RSR.pdf2.G4020H12B1-RSR.pdf3.G4020H12B1-RSR.pdf4.G4020H12B1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
G4020H12B1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4020H12B1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM TACH 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu 0.062 lb (28.12g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4020
RPM 7000 RPM Tenperatura operatiboa -
Noise 29.0 dB(A) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.130A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 11.0 CFM (0.308m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G4020H05B1-RSR-WS
G4020H05B1-RSR-WS
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM TACH 05VDC
Stockean: 14193 pcs
Deskarga: G4020H05B1-RSR-WS.pdf
RFQ
G4020H12B1-RSR-L18
G4020H12B1-RSR-L18
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE