G4020H12B-RSR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4020H12B-RSR-CC
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Fitxak: 1.G4020H12B-RSR-CC.pdf2.G4020H12B-RSR-CC.pdf3.G4020H12B-RSR-CC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G4020H12B-RSR-CCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4020H12B-RSR-CC fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu 0.062 lb (28.12g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4020
RPM 7000 RPM Beste izenak 1570-1611
Tenperatura operatiboa - Noise 29.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.130A Errodamendu mota Ball