G4020H24B1-RSR
MechatronicsMechatronics
G4020H24B1-RSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G4020H24B1-RSR
Fabrikatzaileak / Marka: Mechatronics
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 24VDC TACH
Fitxak: 1.G4020H24B1-RSR.pdf2.G4020H24B1-RSR.pdf3.G4020H24B1-RSR.pdf4.G4020H24B1-RSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
G4020H24B1-RSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G4020H24B1-RSR fabrikatzailea Mechatronics
deskribapena FAN AXIAL 40X20MM 24VDC TACH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 20.00mm pisu 0.062 lb (28.12g)
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 3 Wire Leads Presio estatikoa 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 40mm L x 40mm H Series G4020
RPM 7000 RPM Beste izenak 1570-1089
Tenperatura operatiboa - Noise 29.0 dB(A)
Materiala - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Bizitza @ tenperatura. -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Speed Sensor (Tach) Fan mota Tubeaxial
Uneko balorazioa 0.080A Errodamendu mota Ball
Homologazioak CE, cUL, TUV, UL Aire fluxua 11.0 CFM (0.308m³/min)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G4020L12B-RSR
G4020L12B-RSR
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Stockean: 15005 pcs
Deskarga: G4020L12B-RSR.pdf
RFQ
G4020H24B1-RSR-CC
G4020H24B1-RSR-CC
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN AXIAL 40X20MM TACH CC 24VDC