MAX8887EZK18-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8887EZK18-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8887EZK18-T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5
Fitxak: 1.MAX8887EZK18-T.pdf2.MAX8887EZK18-T.pdf
  • Mezua
MAX8887EZK18-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8887EZK18-T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6902 pcs Datuen fitxa 1.MAX8887EZK18-T.pdf2.MAX8887EZK18-T.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA TSOT-23-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 100µA Uneko - Irteera 300mA