MAX8887EZK15+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8887EZK15+ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8887EZK15+
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-5
Fitxak: MAX8887EZK15+.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MAX8887EZK15+ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8887EZK15+ fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LIN 1.5V 300MA TSOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45624 pcs Datuen fitxa MAX8887EZK15+.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea TSOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Strip
Pakete / kasua SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA TSOT-23-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 100µA Uneko - Irteera 300mA