MAX8885EUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8885EUK33+T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAX8885EUK33+T
Fabrikatzaileak / Marka: Maxim Integrated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Fitxak: 1.MAX8885EUK33+T.pdf2.MAX8885EUK33+T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MAX8885EUK33+Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAX8885EUK33+T fabrikatzailea Maxim Integrated
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114468 pcs Datuen fitxa 1.MAX8885EUK33+T.pdf2.MAX8885EUK33+T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.165V @ 150mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 180µA Uneko - Irteera 150mA