PLC-100-36
MEAN WELLMEAN WELL
PLC-100-36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLC-100-36
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.65A
Fitxak: PLC-100-36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
PLC-100-36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLC-100-36 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.65A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2111 pcs Datuen fitxa PLC-100-36.pdf
Tentsioa - Irteera 36V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 264VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Series PLC-100 balorazio -
Energia (Watts) 95W Beste izenak 1866-3779
PLC-100-36-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 88% dimming -
Deskribapen zehatza 2.65A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2.65A