PLC-100-20
MEAN WELLMEAN WELL
PLC-100-20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLC-100-20
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 20V 4.8A
Fitxak: PLC-100-20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
PLC-100-20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLC-100-20 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 20V 4.8A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2701 pcs Datuen fitxa PLC-100-20.pdf
Tentsioa - Irteera 20V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 264VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Series PLC-100 balorazio -
Energia (Watts) 96W Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 88.5%
dimming - Deskribapen zehatza 4.8A 20V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 4.8A Homologazioak CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLC-100-36
PLC-100-36
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.65A
Stockean: 2111 pcs
Deskarga: PLC-100-36.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: MEAN WELL
deskribapena: LED DRIVER CC/CV AC/DC 27V 3.55A