PLC-100-24
MEAN WELLMEAN WELL
PLC-100-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLC-100-24
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 4A
Fitxak: PLC-100-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
PLC-100-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLC-100-24 fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 4A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2322 pcs Datuen fitxa PLC-100-24.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC Tentsioa - Input (Max) 264VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 7.89" L x 2.74" W x 1.38" H (200.5mm x 69.5mm x 35.0mm)
Series PLC-100 balorazio -
Energia (Watts) 96W Beste izenak 1866-3778
PLC-100-24-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 88.5% dimming -
Deskribapen zehatza 4A 24V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 4A