HVG-65-48B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-65-48B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVG-65-48B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DVR CCCV ACDC 28.8-48V 1.36A
Fitxak: HVG-65-48B.pdf
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
HVG-65-48Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVG-65-48B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DVR CCCV ACDC 28.8-48V 1.36A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1480 pcs Datuen fitxa HVG-65-48B.pdf
Tentsioa - Irteera 28.8 ~ 48 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 528VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Series HVG-65 balorazio IP67
Energia (Watts) 65W Beste izenak 1866-2865
HVG-65-48B-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 90% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 1.36A 28.8 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 1.36A