HVG-65-36B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-65-36B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVG-65-36B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DVR CCCV ACDC 21.6-36V 1.81A
Fitxak: HVG-65-36B.pdf
  • Mezua
HVG-65-36Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVG-65-36B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DVR CCCV ACDC 21.6-36V 1.81A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1625 pcs Datuen fitxa HVG-65-36B.pdf
Tentsioa - Irteera 21.6 ~ 36 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 528VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Series HVG-65 balorazio IP67
Energia (Watts) 65W Beste izenak 1866-2861
HVG-65-36B-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 89.5% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 1.81A 21.6 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 1.81A