HVG-65-30B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-65-30B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVG-65-30B
Fabrikatzaileak / Marka: MEAN WELL
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 18-30V 2.17A
Fitxak: HVG-65-30B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
HVG-65-30Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVG-65-30B fabrikatzailea MEAN WELL
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 18-30V 2.17A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1659 pcs Datuen fitxa HVG-65-30B.pdf
Tentsioa - Irteera 18 ~ 30 V Tentsioa - isolamendua 3.75kV
Tentsioa - Sarrera (min) 180VAC Tentsioa - Input (Max) 528VAC
Mota Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
Amaiera estiloa Wire Leads Tamaina / dimentsioa 6.50" L x 2.42" W x 1.45" H (165.0mm x 61.5mm x 36.8mm)
Series HVG-65 balorazio IP67
Energia (Watts) 65W Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 89%
dimming Analog, PWM Deskribapen zehatza 2.17A 18 ~ 30 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 2.17A Homologazioak cURus