SG375500R-48
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SG375500R-48
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena .375"H X .500"W X 48"L--RECTANGU
Fitxak: SG375500R-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
SG375500R-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SG375500R-48 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena .375"H X .500"W X 48"L--RECTANGU Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5642 pcs Datuen fitxa SG375500R-48.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangular Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Luzera 4.00' (1.22m) Altuera 0.375" (9.53mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SG370S-M0
SG370S-M0
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: CABLE TIE STANDARD BLK 15.3"
Stockean: 304399 pcs
Deskarga: SG370S-M0.pdf
RFQ
SG380420C-48
SG380420C-48
fabrikatzaileak: Leader Tech Inc.
deskribapena: .380"H X .420"W X 48"L--C FOLD--
Stockean: 2520 pcs
Deskarga: SG380420C-48.pdf
RFQ
SG379
SG379
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL 1 OHM 25% 30A