SG375500D-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SG375500D-48
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena .375"H X .500"W X 48"L--D SHAPED
Fitxak: SG375500D-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SG375500D-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SG375500D-48 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena .375"H X .500"W X 48"L--D SHAPED Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3589 pcs Datuen fitxa SG375500D-48.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Luzera 4.00' (1.22m) Altuera 0.375" (9.53mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SG375500R-48
SG375500R-48
fabrikatzaileak: Leader Tech Inc.
deskribapena: .375"H X .500"W X 48"L--RECTANGU
Stockean: 5642 pcs
Deskarga: SG375500R-48.pdf
RFQ
SG375500D-24
SG375500D-24
deskribapena: .375"H X .500"W X 24"L--D SHAPED
Stockean: 10384 pcs
Deskarga: SG375500D-24.pdf
RFQ
SG378
SG378
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: ICL 5 OHM 8A