SG375500R-24
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SG375500R-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena .375"H X .500"W X 24"L--RECTANGU
Fitxak: SG375500R-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SG375500R-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SG375500R-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena .375"H X .500"W X 24"L--RECTANGU Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2740 pcs Datuen fitxa SG375500R-24.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangular Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Luzera 24.000" (609.60mm) Altuera 0.375" (9.53mm)