51-CBSF-3.5X6.5X0.65
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 51-CBSF-3.5X6.5X0.65
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 51-CBSF-3.5X6.5X0.65--51S64--CIR
Fitxak: 51-CBSF-3.5X6.5X0.65.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
51-CBSF-3.5X6.5X0.65ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 51-CBSF-3.5X6.5X0.65 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 51-CBSF-3.5X6.5X0.65--51S64--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3361 pcs Datuen fitxa 51-CBSF-3.5X6.5X0.65.pdf
Zabalera - Orokorra 3.500" (88.90mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 6.500" (165.10mm)
Altuera - orokorra 0.650" (16.51mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole