51-CBSF-1.5X2.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 51-CBSF-1.5X2.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 51-CBSF-1.5X2.5X0.5--51S21--CIRC
Fitxak: 51-CBSF-1.5X2.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
51-CBSF-1.5X2.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 51-CBSF-1.5X2.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 51-CBSF-1.5X2.5X0.5--51S21--CIRC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5463 pcs Datuen fitxa 51-CBSF-1.5X2.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole