51-CBSF-2.25X7.75X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 51-CBSF-2.25X7.75X0.75
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 51-CBSF-2.25X7.75X0.75--51S36--C
Fitxak: 51-CBSF-2.25X7.75X0.75.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
51-CBSF-2.25X7.75X0.75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 51-CBSF-2.25X7.75X0.75 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 51-CBSF-2.25X7.75X0.75--51S36--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2785 pcs Datuen fitxa 51-CBSF-2.25X7.75X0.75.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 7.750" (196.85mm)
Altuera - orokorra 0.750" (19.05mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 7.750" (196.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole