50KE-CBSU-24
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50KE-CBSU-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 50KE-CBSU-24"--KE50S06--FLAT FEN
Fitxak: 50KE-CBSU-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
50KE-CBSU-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50KE-CBSU-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 50KE-CBSU-24"--KE50S06--FLAT FEN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4584 pcs Datuen fitxa 50KE-CBSU-24.pdf
Zabalera - Orokorra 24.000" (609.60mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series CBS KE
Beste izenak 50KE-CBSU-24"
50KE-CBSU-24"-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Oro har - Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Surface Mount