50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5--KE50S1
Fitxak: 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5--KE50S1 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3050 pcs Datuen fitxa 50KE-CBSASV-2.75X4.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 2.750" (69.85mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series CBS KE
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount