50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6--KE50S12--
Fitxak: 50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6--KE50S12-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7518 pcs Datuen fitxa 50KE-CBSF-2.0X3.0X0.6.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series CBS KE
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 3.000" (76.20mm)
Altuera - orokorra 0.600" (15.24mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount