40X-CBS-1.75X2.5X0.28
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40X-CBS-1.75X2.5X0.28
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 40X-CBS-1.75X2.5X0.280--40X1191-
Fitxak: 40X-CBS-1.75X2.5X0.28.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
40X-CBS-1.75X2.5X0.28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40X-CBS-1.75X2.5X0.28 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 40X-CBS-1.75X2.5X0.280--40X1191- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4755 pcs Datuen fitxa 40X-CBS-1.75X2.5X0.28.pdf
Zabalera - Orokorra 1.750" (44.45mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Beste izenak 40X-CBS-1.75X2.5X0.280
40X-CBS-1.75X2.5X0.280-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm) Altuera - orokorra 0.280" (7.11mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount