40X-CBS-1.5X2.0X0.28
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40X-CBS-1.5X2.0X0.28
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 40X-CBS-1.5X2.0X0.28--40X71--CIR
Fitxak: 40X-CBS-1.5X2.0X0.28.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
40X-CBS-1.5X2.0X0.28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40X-CBS-1.5X2.0X0.28 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 40X-CBS-1.5X2.0X0.28--40X71--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 20487 pcs Datuen fitxa 40X-CBS-1.5X2.0X0.28.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.280" (7.11mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount