40X-CBS-2.25X3.25X0.28
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40X-CBS-2.25X3.25X0.28
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 40X-CBS-2.25X3.25X0.28--40X556--
Fitxak: 40X-CBS-2.25X3.25X0.28.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
85 pcs
  • Mezua
40X-CBS-2.25X3.25X0.28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40X-CBS-2.25X3.25X0.28 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 40X-CBS-2.25X3.25X0.28--40X556-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 15821 pcs Datuen fitxa 40X-CBS-2.25X3.25X0.28.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 3.250" (82.55mm)
Altuera - orokorra 0.280" (7.11mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount