20-CBSF-1.0X2.25X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.0X2.25X0.25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-CBSF-1.0X2.25X0.25
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20-CBSF-1.0X2.25X0.25--20S550--C
Fitxak: 20-CBSF-1.0X2.25X0.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
20-CBSF-1.0X2.25X0.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-CBSF-1.0X2.25X0.25 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20-CBSF-1.0X2.25X0.25--20S550--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5051 pcs Datuen fitxa 20-CBSF-1.0X2.25X0.25.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 2.250" (57.15mm)
Altuera - orokorra 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount