20-CBSF-1.0X1.0X0.35
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.0X1.0X0.35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-CBSF-1.0X1.0X0.35
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20-CBSF-1.0X1.0X0.35--20S528--CI
Fitxak: 20-CBSF-1.0X1.0X0.35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20-CBSF-1.0X1.0X0.35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-CBSF-1.0X1.0X0.35 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20-CBSF-1.0X1.0X0.35--20S528--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5063 pcs Datuen fitxa 20-CBSF-1.0X1.0X0.35.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 1.000" (25.40mm)
Altuera - orokorra 0.350" (8.89mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount