20-CBSF-1.25X3.0X0.34
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.25X3.0X0.34 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20-CBSF-1.25X3.0X0.34
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20-CBSF-1.25X3.0X0.34--20S414--C
Fitxak: 20-CBSF-1.25X3.0X0.34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
20-CBSF-1.25X3.0X0.34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20-CBSF-1.25X3.0X0.34 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20-CBSF-1.25X3.0X0.34--20S414--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4400 pcs Datuen fitxa 20-CBSF-1.25X3.0X0.34.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 3.000" (76.20mm)
Altuera - orokorra 0.340" (8.64mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount