CL4490-1000-232
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4490-1000-232 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL4490-1000-232
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT DB9
Fitxak: 1.CL4490-1000-232.pdf2.CL4490-1000-232.pdf3.CL4490-1000-232.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 919 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CL4490-1000-232ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL4490-1000-232 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT DB9 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 7 V ~ 18 V Series Connexlink™
sentikortasuna -99dBm Energia - Irteera 1000mW
Beste izenak CL44901000232 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazioa edo protokoloa FHSS, FSK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface RS-232 Funtzio Transceiver
Frequency 902MHz ~ 928MHz Ezaugarriak RS 232 Interface
Deskribapen zehatza RF Transceiver 902MHz ~ 928MHz FHSS, FSK RS-232 76.8 kbps Datu-tasa (gehienez) 76.8 kbps
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CL4490-1000-PRO-SP
CL4490-1000-PRO-SP
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: TXRX 900MHZ PRO 1W W/ANT'S DB9
Stockean: 312 pcs
Deskarga: CL4490-1000-PRO-SP.pdf
RFQ
CL4424-100-485-SP
CL4424-100-485-SP
deskribapena: TXRX 2.4GHZ RS485 100MW W/ANT'S
Stockean: 5305 pcs
Deskarga: CL4424-100-485-SP.pdf
RFQ
CL4490-1000-232-SP
CL4490-1000-232-SP
deskribapena: TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9